Mercedes-Benz

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

Mercedes-Benz – одна з потужних і провідних корпорацій світового автомобілебудування. Заснована у Німеччині, вона давно завоювала пошану мільйонів власників машин. Строгий і одночасно респектабельний вигляд моделей, сучасні технічні характеристики зробили торгову марку однією з найвідоміших і найпопулярніших у світі транспортних засобів. «Мерседес» у Києві мріють купити тисячі людей. Як же зробити покупку реальністю? І на які моменти в комплектації автомобіля звернути увагу?

Бренд зі світовою славою

Mercedes-Benz – знак якості й невтомної творчої та наукової думки, розробок і впровадження найпередовіших інновацій. Корпорація постійно розширює мережу по всьому світу, зокрема в Україні. Одним із прикладів став автосалон «Мерседес» у Києві. Тут клієнтів очікують машини екстракласу, вироблені за передовими технологіями лідерів. Купити «Мерседес» в офіційного дилера в Києві – означає спробувати абсолютно новий стиль водіння. Невипадково кажуть, що водій за кермом такого авто відчуває себе володарем найрозкішнішої й найбезпечнішої у світі машини.

Салон Mercedes-Benz – надійний представник корпорації на українському автомобільному ринку. Через нього фірма-виробник представляє автомобілі, що задовольняють потреби, очікування найсуворішого цінителя машин. Бренд іде в ногу з часом, впроваджує технології, що дозволяють за характеристиками випередити конкурентів. Це відбивається в таких «лідерських показниках»:

 • сталість співпраці в науково-технічній автомобільній галузі;
 • застосування сучасних технологій і передових розробок;
 • бездоганна якість виробництва;
 • високий рівень продажів моделей в автосалонах по всьому світу.

Офіційний дилер Mercedes-Benz у Києві пропонує найкраще обслуговування, автосервіс і патронаж після отримання машини.

Переваги купівлі «Мерседес»

Купуючи автомобіль цього класу, клієнт може сміливо довіритися корпорації, чиє головне гасло – «Робимо найкраще або нічого».

Розглянемо детальніше її основні переваги для власника авто:

 1. Автосервіс і патронаж по Україні. Задоволення потреб клієнта – головна мета не тільки на етапі продажу, а й під час експлуатації ТЗ. Офіційний дилер піклується про своїх клієнтів у Києві й по всій країні. Робота організована так, що клієнтові надається весь спектр послуг сучасного авторинку (продаж «нульових» моделей або вторинних авто, консультації, техсервіс машин).
 2. Моделі корпорації – це завжди зустріч з інноваціями. «Мерседес» робить пропозиції, до яких не дотягуються конкуренти.
 3. Вичленовування найкращих характеристик. Корпорація завжди знаходиться на крок попереду в галузі, застосовуючи знання, отримані декількома науковими проєктантами-розробниками. Її завдання – не тільки швидкість пересування, але й особливий, підвищений комфорт, передове програмне забезпечення, безпека для водія.
 4. Виробництво автомобільних двигунів оновленого дизайну з потужністю нового покоління. Основні характеристики управління не мають рівних. Використання вдосконалених систем в автомобілях, двигунів з типом прямого впорскування вигідно відрізняють їх від моделей зі звичними моторами.
 5. Постійний моніторинг параметрів експлуатації авто з метою зведення до мінімуму ризику викидів до навколишнього середовища (функція Eco Start/Stop). Збільшення продуктивності при меншому обсязі палива з одночасним скороченням шкідливих викидів до атмосфери. Це досягається за допомогою впровадження в експлуатацію оновленого 2-режимного гібрида з абсолютною електричною забезпеченістю.
 6. Бездоганний вигляд. У кожній моделі спостерігається прогресивність інженерної думки розробників корпорації. Комфорт і практичність салону.
 7. Надійна, ексклюзивна система безпеки Mercedes-Benz. Технологи постійно працюють над удосконаленням. Вони «тримають руку на пульсі», тестують, заздалегідь запобігаючи можливим неполадкам, опрацьовуючи моменти, яких слід остерігатися. Їм під силу звести до мінімуму ймовірність аварії, можливий збиток від удару, руйнування машини. Їх основна мета – збереження життя водія й авто.

Купівля «Мерседеса» в Києві не тільки робить вас власником найвищих технологій, але й підіймає статус.

Переваги купівлі в офіційному салоні

Розглянемо кілька причин, через які варто придбати Mercedes-Benz у Києві в офіційного дилера. Насамперед відзначимо, що купівля машини може здійснюватися кількома зручними для клієнта способами. Можна заздалегідь ознайомитися з інформацією та фото моделей в інтернеті, а після зв'язатися з дилером. Однак найпростіше приїхати до салону й поспілкуватися з офіційним представником корпорації.

 «УкрАВТО» пропонує:

 1. Вибір комплектації машини. Можна зробити замовлення моделі Mercedes-Benz від виробника, визначивши тип двигуна, колір корпусу, додаткові функції на свій розсуд.
 2. Фірмову гарантію та післяпродажне обслуговування. Власники машин отримують весь пакет сервісних послуг, визначених корпорацією-виробником, плюс заходів щодо підтримки функціональності авто (можливість поновлення програми, сервіс, ремонт).
 3. Оптимальні ціни на автомобільному ринку. Продумана, реальна вартість дозволяє придбати навіть останні моделі авто. Плюс покупець може розглянути різні варіанти розрахунку, зокрема лізинг, отримання кредитних послуг.
 4. Співпраця за системою Trade-ln. Клієнтам надається можливість продати старе авто та з доплатою купити нову машину Mercedes-Benz.

Важливо! Вживані автомобілі проходять ретельний аналіз, технічний моніторинг, сертифікацію. Вони перевіряються на «чистоту номера». Потенційний покупець отримує перевірену машину без «сюрпризів», на відміну від купівлі за межами дилерського центру.

Детальніше