Про автоцентр

СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна-Мерседес Бенц» було створено в 1993 році на базі одного з найбільших сервісних центрів України. Активне та багаторічне співробітництво підприємства з компанією Mercedes-Benz Group AG виявилося вигідним і перспективним для обох сторін. У результаті тривалої і успішної роботи на українському ринку 4 червня 1997 року Автомобільний Дім Україна отримав статус Генерального представництва концерну Mercedes-Benz Group AG з легкових автомобілів Мерседес-Бенц. З жовтня 1997 року нашому підприємству були надані права Генерального представництва з  вантажних автомобілів, мікроавтобусів і автобусів Мерседес-Бенц.

У 2002 році СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна-Мерседес Бенц» передає статус Генерального представництва створеному на базі Корпорації «УкрАВТО» дочірньому підприємству «АвтоКапітал». СП ТОВ «Автомобільний Дім Україна-Мерседес Бенц» стає регіональним представництвом і займається продажом автомобілів і супроводом клієнтів на ринку. Це дає можливість приділити більше уваги безпосередньо клієнтам.

Автомобільний Дім Україна завжди приділяє велику увагу навчанню персоналу. Наші спеціалісти проходять навчання на постійній основі. Проводяться навчання українськими та німецькими фахівцями.

Автосалон
Можливість обрати свій Мерседес-Бенц

Відвідавши автосалон Автомобільного Дому Україна на Столичному шосе, 90, консультанти з продажу автомобілів допоможуть Вам обрати та замовити саме Ваш Мерседес-Бенц. Кожна дрібниця буде врахована у Вашому замовленні, Ваш автомобіль буде повністю відповідати Вашим смакам і стилю життя.

Комерційні автомобілі Мерседес-Бенц

Для оптимальної роботи Вашого підприємства, щоб Ви могли сконцентруватися на своїх справах, Вам потрібен сильний, надійний партнер - комерційний автомобіль від Мерседес-Бенц.

Свій вибір Ви зможете зробити відвідавши відділ продажу комерційних автомобілів Автомобільного Дому Україна. Консультанти з продажу комерційних автомобілів допоможуть Вам обрати необхідний автомобіль, який буде відповідати Вашим вимогам у наявності в автосалоні або ж допомогти з вибором автомобіля під замовлення.

Продаж автомобілів із пробігом та Trade-in

Крім того, на території автосалону Ви маєте можливість: 

  • придбати автомобіль з пробігом; 
  • скористатися послугою Trade-in (обміняти свій автомобіль на інший з доплатою).
Режим роботи автосалону:

Понеділок - П'ятниця: 09.00 - 19.00 
Субота: 09.00 - 18.00 
Неділя: Вихідний


Тел.: (044) 201-60-00 
Факс: (044) 201-60-79, 201-81-86 


www.mercedes-benz.kiev.ua

 

Сервіс
Найбільший офіційний сервісний центр в Україні

Найбільший офіційний сервісний центр в Україні, сертифікований заводом-виробником Mercedes-Benz, пропонує Вам повний спектр послуг з ремонту й обслуговування автомобілів Mercedes-Benz,

Технічна база центру неухильно витримана в строгих стандартах Mercedes-Benz Group AG, що позначається на технологіях ремонту, якості  робіт і, як наслідок, на безпеці експлуатації автомобіля. Оригінальні запасні частини, які ми встановлюємо на автомобілі Mercedes-Benz мають 2-річну гарантію. Ця гарантія підтримується офіційними станціями по всьому світу, незалежно від регіону і країни придбання деталі.

Багатоступенева система навчання фахівців та регулярні тренінги, практика на навчальних автомобілях і компонентах - все це забезпечує високий рівень кваліфікації. Тільки фахівці офіційних сервісних центрів Мерседес-Бенц володіють повним обсягом регулярно оновленої інформації з ремонту та обслуговування автомобілів «Mercedes-Benz», що в поєднанні з накопиченим досвідом дозволяє знаходити ефективні рішення задач будь-якої складності.

Нові технології та спеціальне обладнання

Наявність спецінструменту є однією з основних переваг офіційного дилера. По-перше, з використанням спецінструменту для ремонту автомобілів підвищується якість виконуваних робіт, по-друге - скорочується час ремонту і, по-третє, цей спецінструмент може бути тільки в офіційного дилера, оскільки придбати його можна безпосередньо на заводі-виробнику.

Основним діагностичним приладом для локалізації електричних несправностей в автомобілях Mercedes-Benz є діагностичний прилад Xentry Kit 3. Цей продукт офіційно надає завод-виробник виключно дилерським підприємствам. Звичайно, ці прилади використовуються і в сервісному центрі. Автомобілі Mercedes-Benz постійно вдосконалюються, тому виробник, піклуючись про якість обслуговування, постійно оновлює програмне забезпечення Xentry Kit 3.

Центр відновлювального ремонту

Автомобільний Дім Україна - єдиний в Україні центр відновлювального ремонту, який сертифіковано заводом-виробником автомобілів Mercedes-Benz.

Центр відновлювального ремонту Автомобільного Дому Україна виконує кузовний ремонт будь-якої складності, починаючи від видалення подряпин і закінчуючи відновленням геометрії кузова. Рівень обслуговування клієнтів відповідає найвищим стандартам якості Mercedes-Benz.

Режим роботи сервісу:

Понеділок - П'ятниця: 8.30 - 20.00 
Субота: 9.00 - 18.00 
Неділя: Вихідний 
Евакуатор: цілодобово 


Тел.: +38-044-201-60-00 
Факс: +38-044-201-62-30 
Евакуатор: +38-044-201-60-00, +38-095-262-44-05 


www.mercedes-benz.kiev.ua