Про автоцентр

Спільне підприємство «Автомобільний Дім «Україна» було створено в 1993 році на базі одного з найбільших сервісних центрів України. Активне та багаторічне співробітництво підприємства з компанією «Даймлер АГ» виявилося вигідним і перспективним для обох сторін. У результаті тривалої і успішної роботи на українському ринку 4 червня 1997 Автомобільний Дім «Україна» отримав статус Генерального представництва концерну «Даймлер-Бенц АГ» з легкових автомобілів  Мерседес-Бенц. З жовтня 1997 року нашому підприємству були надані права Генерального представництва з  вантажних автомобілів, мікроавтобусів і автобусів Мерседес-Бенц.


У 2002 році СП «Автомобільний Дім «Україна» передає статус Генерального представництва створеному на базі автомобільної корпорації «УкрАвто» дочірньому підприємству «АвтоКапітал». СП «Автомобільний Дім «Україна» стає регіональним представництвом і займається продажем автомобілів і супроводом клієнтів на ринку. Це дає можливість приділити більше уваги безпосередньо клієнтам.


Автомобільний Дім «Україна» завжди приділяє велику увагу навчанню персоналу. На базі компанії працює навчальний центр. На постійній основі в нашому центрі проводиться навчання механіків, працівників складу запасних частин і співробітників, що займаються логістикою, а також співробітників інших дилерських підприємств. Навчання проводять українські і німецькі фахівці. Співробітники Автомобільного Дому «Україна» також проходять регулярні стажування у російських та німецьких колег.

Автосалон
Можливість ознайомитись з повною гамою легкових автомобілів

Відвідавши автосалон Мерседес-Бенц на Столичному шосе 90, Ви зможете ознайомитись з повною гамою легкових автомобілів. Консультанти з продажу допоможуть Вам вибрати саме Ваш Мерседес-Бенц. Кожна дрібниця буде врахована у Вашому замовленні й Ваш автомобіль може бути єдиним у своєму роді й повністю відповідати Вашим смакам і стилю життя. Якщо Ви не звикли очікувати, Ви можете підібрати підходящий Вам автомобіль на складі «Автомобільного Дому«України» в Києві.

Комерційні автомобілі Мерседес-Бенц

Якщо автомобіль не засіб пересування, а засіб, за допомогою якого Ви заробляєте, Ваш капітал, якщо в автомобілі Ви вище всього цінуєте надійність, якість, економічність - комерційні автомобілі Мерседес-Бенц для Вас. У виборі автомобіля, який найбільш необхідний для Вашого бізнесу, Вам допоможуть консультанти з продажу комерційних автомобілів Vito або Sprinter. Свій вибір Ви зможете зробити відвідавши відділ продажу комерційних автомобілів.

Комісійний майданчик

Крім того, на території автосалону знаходиться комісійний майданчик, де Ви маєте можливість: 

  • придбати автомобіль з пробігом; 
  • продати свій автомобіль; 
  • скористатися послугою Trade-in (обміняти свій автомобіль на інший з доплатою).
Режим роботи автосалону:

Понеділок - П'ятниця: 9.00 - 20.00 
Субота: 9.00 - 18.00 
Неділя: 9.00 - 16.00 


Тел.: (044) 201-60-00 
Факс: (044) 201-60-79, 201-81-86 


www.mercedes-benz.kiev.ua

 

Сервіс
Визнаний самим масштабним і кращим

З грудня 2008 року ми раді Вас вітати у новому сервісному центрі Автомобільного Дому «України», який визнаний самим масштабним і кращим не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі. Технічна база центру неухильно витримана в строгих стандартах Даймлер АГ, що позначається на технологіях ремонту, якості  робіт і, як наслідок, на безпеці експлуатації автомобіля. Оригінальні запасні частини, які ми встановлюємо на автомобілі Mercedes-Benz мають 2-річну гарантію. Ця гарантія підтримується офіційними станціями по всьому світу, незалежно від регіону і країни придбання деталі.

Нові технології та спеціальне обладнання

Автомобільний Дім Україна має в своєму розпорядженні сучасний центр відновного ремонту автомобілів. Працюючи в галузі кузовного ремонту з моменту утворення підприємства, ми накопичили величезний досвід, при цьому продовжуючи постійно вдосконалюватися. Нові технології та спеціальне обладнання дають можливість виконувати найскладніші види ремонтних робіт і гарантують їх високу якість відповідно до високих стандартів Даймлер АГ.

Режим роботи сервісу:

Понеділок - П'ятниця: 8.30 - 21.00 
Субота: 9.00 - 18.00 
Неділя: 9.00 - 16.00 
Евакуатор: цілодобово 


Тел.: +38-044-201-60-00 
Факс: +38-044-201-62-30 
Евакуатор: +38-044-201-60-00, +38-095-262-44-05 


www.mercedes-benz.kiev.ua