Автомобіль Mercedes-Benz CLS

Ціну уточнюйте у дилера

Тепер CLS постає в ще більш спортивному вигляді. Передня частина кузова з новою решіткою радіатора і бампером ще сильніше підкреслює динаміку цього чотирьохдверного купе. Розкішнішим став і його салон завдяки додатковим комбінаціям шкіряної оббивки з декоративною обробкою, а також керма нового покоління. Завдяки оновленню допоміжних системах, мультимедійній системі MBUX (Mercedes-Benz User Experience) та системі ENERGIZING COMFORT, в плані технологій CLS вже досяг актуального рівня.

До лінійки його моделей додався дизельний варіант новітнього покоління з інтегрованим стартер-генератором. Завдяки рекуперації і можливості рухатися в режимі накату з відключеним двигуном цей варіант силового агрегату дуже економічний. Електрифікація дозволяє також використовувати для системи кондиціонування електричний компресор.

Спецверсія Mercedes-AMG CLS 53 4MATIC+, випущена обмеженим тиражем, стає спортивно-ексклюзивним флагманом цієї лінійки. CLS 53 4MATIC+ поєднує в собі вражаючу потужність, що досягає 435 к. с., зі спортивним стилем і високою економічністю. За допомогою різноманітних дизайнерських рішень і привабливих пакетів оснащення Mercedes-AMG піднімає спортивний флагман цієї лінійки на новий, більш актуальний рівень.