Автомобіль Mercedes-Benz GLE Coupe

Ціну уточнюйте у дилера

Нове купе GLE у виконанні Mercedes-Benz об'єднує спортивність і елегантність з технічними рішеннями нового великого сімейства преміум-позашляховиків Mercedes-Benz. У поєднанні з новим повним приводом 4MATIC, варіюючи розподіл моменту в міру необхідності (Torque on Demand), а також на 60 мм коротшою, в порівнянні з позашляховиком GLE, колісною базою вони створюють основу для насолоди від динаміки руху.

Ключові особливості Mercedes-Benz GLE Coupé:

• Дизайн екстер'єру тут ще сильніше підкреслюють властиві кузову «купе» елегантність і спортивність.

• Удосконалена аеродинаміка при тій же площі лобовій поверхні зменшує коефіцієнт повітряного опору на дев'ять відсотків, у порівнянні з попередником.

• Ходова частина за рахунок запропонованої в якості опції пневмопідвіски AIRMATIC і активної підвіски E-ACTIVE BODY CONTROL на базі 48-вольтової мережі відповідає найвищим запитам в плані динаміки руху і комфорту як на дорогах, так і за їх межами. Вона відрізняється налаштуванням з особливим акцентом на динаміку, аж до використання більш чуйного рульового управління, ніж у інших моделей даного сімейства.

• Салон, що характеризується сучасною розкішшю в спортивній інтерпретації, пропонує ще більше комфорту завдяки простору, ніж салон попередника.

• Автомобіль укомплектований інформаційно-розважальною системою MBUX (Mercedes-Benz User Experience) новітнього покоління з інтуїтивно зрозумілою структурою управління і кристально чіткої графікою високого візуальної якості.

• Нові шестициліндрові рядні дизельні двигуни Mercedes-Benz пропонують високу потужність і комфорт від водіння.